1. Hipoteki.net
 2. >
 3. Bank Pocztowy kredyt hipoteczny – oprocentowanie, dokumenty, zdolność kredytowa, opinie

Bank Pocztowy kredyt hipoteczny – oprocentowanie, dokumenty, zdolność kredytowa, opinie

Bank Pocztowy kredyt hipoteczny – oprocentowanie, dokumenty, zdolność kredytowa, opinie
Ocena: 3 (ilość ocen: 95)

Bank Pocztowy w swojej ofercie posiada produkt stworzony z myślą o osobach chcących zrealizować plan nabycia własnego domu lub mieszkania. Kredyt hipoteczny Banku Pocztowego jest skierowany szczególnie dla osób ceniących przejrzystość i funkcjonalność rozwiązań. Zapoznaj się z propozycją banku, może jest skierowana właśnie dla Ciebie?

Korzystne warunki kredytu mogą uzyskać osoby, które zamierzają aktywnie korzystać z oferty tego banku. Pocztowy daje możliwość przeznaczenia 30% kredytu na dowolny cel, to idealne rozwiązanie dla osób, które oprócz zakupu planują też wykończenie mieszkania lub domu.

Kredyt hipoteczny w Banku Pocztowym

Kredyt hipoteczny w Banku Pocztowym można wziąć na dowolny cel, związany z nieruchomością, a więc: zakup działki budowlanej, rekreacyjnej oraz siedliskowej, budowę lub wykończenie domu, remont lub adaptację budynku albo jego części, zakup mieszkania lub domu z rynku wtórnego lub pierwotnego.

Aż do 30% zaciągniętego kredytu można wydatkować na dowolny cel, niezwiązany z kredytem. Jedynym warunkiem jest to, że cel nie może być powiązany z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Kredyt przeznaczyć można na zakup działki (także rekreacyjnej i siedliskowej), budowę lub wykończenie domu, modernizację, rozbudowę i adaptację domu, zakup domu lub mieszkania od dewelopera lub z rynku wtórnego, zakup własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego, zakup lub wykup od gminy mieszkania komunalnego lub zakładowego, refinansowanie kredytu.

Oferty kredytów hipotecznych w Banku Pocztowym

Kredyt mieszkaniowy | Bank Pocztowy

wartość
nieruchomości

250.000,00 zł
kwota
kredytu

200.000,00 zł
wkład
własny

50.000,00 zł
okres
kredytowania

15 lat
całkowity
koszt

266.662,09 zł
Twoja rata kredytu
hipotecznego wyniesie:

1.442,57 zł
Cel: kredyt hipoteczny / kredyt mieszkaniowy | Raty: równe
Oprocentowanie: 3,63% | Marża banku: 1,90% | Prowizja banku: 3,50%, 7.000,00 zł | RRSO: 4,11%
Zapytaj eksperta Symulacja kredytu
Minimalny okres kredytowania: 1 rok
Maksymalny okres kredytowania: 35 lat
Minimalna wysokość kredytu: 50.000,00 złotych
Maksymalna wysokość kredytu: 80,00% wartości nieruchomości
WIBOR: 3M
Ubezpieczenie pomostowe: 1,20%
Wydanie promesy: brak danych
Ubezpieczenie niskiego wkładu: brak danych
Opłata od szybszej spłaty/nadpłaty kredytu: brak opłat
Opis kredytu:
Kredyt mieszkaniowy Banku Pocztowego można przeznaczyć nie tylko na zakup i budowę nieruchomości, ale również na przebudowę i remont. Kredyt jest udzielany w złotówkach nawet na okres 35 lat. Jego wysokość może wynieść do 80% wartości kredytowanej nieruchomości.

Nasza porównywarka kredytów hipotecznych obliczy dla Ciebie koszty kredytu dla innych parametrów.

Koszty kredytu hipotecznego w Banku Pocztowym

Kredyt mieszkaniowy Banku Pocztowego można przeznaczyć nie tylko na zakup i budowę nieruchomości, ale również na przebudowę i remont. Kredyt jest udzielany w złotówkach nawet na okres 35 lat. Jego wysokość może wynieść do 80% wartości kredytowanej nieruchomości (na co najmniej 50 tys. zł). Oprocentowanie kredytu zaczyna się od 1,79%, marża bankowa ustalana jest indywidualnie. Jednorazowa opłata prowizji wynosi do 3,5% udzielonego kredytu.

szczesliwa-rodzina-w-domuKorzystając z większej liczby produktów Banku Pocztowego można obniżyć koszty kredytu hipotecznego. Instytucja finansowa chce w ten sposób wynagrodzić aktywnych klientów.

Kredyt hipoteczny Banku Pocztowego może też oznaczać wcześniejszą spłatę kredytu bez dodatkowych kosztów, okres karencji w wysokości nawet 36 miesięcy czy możliwość przeznaczenia kredytu na dowolny cel. W przypadku problemów ze spłatą kredytu warunki spłaty można zmienić, składając stosowny wniosek.

Czy Bank Pocztowy to idealne rozwiązanie dla Ciebie? Sprawdź to w naszym kalkulatorze kredytu hipotecznego!

Dokumenty do kredytu hipotecznego w Banku Pocztowym

Do wniosku o kredyt mieszkaniowy w Banku Pocztowym dołączyć należy zaświadczenie o zarobkach z zakładu pracy oraz inne dokumenty, potwierdzające nasze dochody (umowy, wyciąg z konta, decyzja o przyznaniu emerytury, ostatni odcinek renty itp.). Konieczny jest także dowód tożsamości oraz akty z Urzędu Stanu Cywilnego (akt ślubu, akty narodzin dzieci). Bank będzie wymagał także dokumentów wiążących się z nieruchomością: operat szacunkowy, umowę rezerwacyjną, zdjęcia, plan, kosztorys itp.

Szczegółową listę znajdziesz tutaj: dokumenty do kredytu hipotecznego.

Koszty kredytu hipotecznego – przykładowe wyliczenia

Koszty kredytu hipotecznego w Banku Pocztowym: marża, prowizja

bank-pocztowy-logoKredyt hipoteczny Banku Pocztowego wysokości 200 tys. zł, zaciągnięty na 30 lat spowodowałby w przypadku rat równych łączny koszt kredytu wartości 351 994,39 zł (przy odsetkach wartych 151 994,39 zł). Równa miesięczna rata wynosiłaby przy rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania wysokości 4,15% wtedy 972,21 zł. Gdyby były to raty malejące to całkowity koszt kredytu zamknąłby się w sumie 325 135,62 zł (odsetki wyniosłyby 125 135,62 zł). Pierwsza rata w tym systemie wyniosłaby 1 237,75 zł, ostatnia z kolei 557,45 zł. Kredyt mieszkaniowy Banku Pocztowego jest oprocentowany na 3,78%. Wysokość marży to 2,1% a prowizji to 3,5 % kredytowanej kwoty. Do momentu ustanowienia hipoteki marża kredytu jest podwyższona o 1,2 punktu procentowego. Wcześniejsza całkowita spłata rat kredytu nie powoduje pobrania żadnej prowizji ze strony banku.

Historia Banku Pocztowego

Historia Banku Pocztowego

Bank Pocztowy powstał w 1990 r. jako instytucja rozliczeniowa. Ideą jego utworzenia było dążenie do reaktywacji bankowości pocztowej w Polsce. 8 lat później nastąpił początek przekształcania instytucji w bank detaliczny. Niedługo potem rozbudował swoją ofertę o rozwiązania skierowane do mikrofirm. Stawał się on coraz bardziej nowoczesny – w 2003 r. uruchomiony został pierwszy serwis internetowy Banku Pocztowego, który rozwinął się w serwis bankowości internetowej, najpierw dla klientów detalicznych, później dla instytucjonalnych. Po ponad 25 latach instytucja finansowa dąży do coraz efektywniejszego wykorzystania sieci Poczty Polskiej mającego polegać na uproszczeniu oferty produktowej, procedur czy komunikacji.

Działalność Banku Pocztowego

Działalność Banku Pocztowego


Bank Pocztowy swoją ofertę kieruje głównie do klientów detalicznych, będących w większości klientami indywidualnymi. Wyróżnikiem banku jest uproszczona oferta, w skład której wchodzą: konto osobiste, różne rodzaje lokat i proste linie kredytowe.

Celem Banku Pocztowego jest bycie wiodącym bankiem detalicznym dla klientów z Polski regionalnej. W tym także małych przedsiębiorstw i instytucji takich jak wspólnoty mieszkaniowe, które mogą skorzystać z transferów pieniężnych, kredytów czy kont oszczędnościowych.

Produkty Banku Pocztowego

Produkty Banku Pocztowego

Oferta Banku Pocztowego dotycząca kont osobistych jest bardzo prosta. Bliskie Konto Pocztowe z brakiem opłat za jego prowadzenie przy wykonaniu transakcji bezgotówkowych kartą dołączoną do konta, za minimum 300 zł miesięcznie. Klient banku może dodatkowo liczyć na zwrot do 600 zł rocznie do przyłączeniu do programu „Poczta Pełna Korzyści”. Z kolei Konto 500+ dedykowane jest osobom otrzymującym świadczenia z rządowego programu. W jego ramach do pewnej kwoty zyskuje się oprocentowanie do kilku procent. Klienci Banku mają dostęp do tych kont przez całą dobę dzięki bankowości internetowej Pocztowy 24.

duza rodzinaW Banku Pocztowym można skorzystać z szybkich kredytów gotówkowych na dowolny cel. Wysokość raty jest ustalana przez klienta. Bank oferuje także konsolidację wcześniejszych zobowiązań w ramach kredytu konsolidacyjnego.

Bank Pocztowy proponuje swoim klientom karty debetowe i kredytowe, informując szczegółowo o bezpiecznym z nich korzystaniu. Ofertę uzupełniają proste pożyczki, które można otrzymać na poczcie, pożyczki hipoteczne, lokaty z funduszami IPOPEMA. Dodatkowe produkty instytucji finansowej to także lokaty terminowe, na których można oszczędzać od 4 do 36 miesięcy.

Bankowość dla firm w Banku Pocztowym jest skonstruowana na prostych zasadach. To Konto Firmowe i Ekspresowy Kredyt Ratalny bez koniecznych zabezpieczeń rzeczowych od 10 do 200 tys. zł, które można przeznaczyć na potrzeby firmy lub refinansowanie innego kredytu. W skład oferty wchodzi też konto oszczędnościowe w ramach, którego można wypłacać środki bez ryzyka utraty odsetek. Bank wykorzystuje swoja liczbę placówek, oferując przekazy pieniężne Money Gram do ponad 200 krajów.

Kontakt z Bankiem Pocztowym

phone Infolinia dla krajowych numerów stacjonarnych: 801 100 500


Opinie o kredycie hipotecznym w Banku Pocztowym

 • Sam LJ

  Przez kilka lat uważałem, że Bank Pocztowy jest reliktem przeszłości, takie mini coś do płacenia rachunków, sto lat za konkurencją. Gdy sprawdziłem ofertę okazało się, że ktoś chce robić bank na serio i nie chce być w ognie, a w czołówce. Dostałem świetne konto, a warunki kredytu hipotecznego jakie mi proponuje bank pocztowy przekonują mnie do kolejnego, ważnego życiowego kroku…

 • Pakita

  Generalnie Bank Pocztowy ma bardzo fajną ofertę i jest blisko – większość spraw można załatwić w okienku pocztowym. Ja co prawda nie wiem, czy wezmę tam kredyt hipoteczny, ale znajoma sobie chwali.

 • glory

  Mój Tata skończył z płaceniem w okienku i przeniósł się do banku pocztowego. Jego zdaniem najlepszy wybór. Wszystkim dookoła go zachwala.

 • Krzyśko

  Z obsługi Banku Pocztowego jestem zadowolony. Wszystko poszło całkiem sprawnie, jednak te ich warunki mogłyby być lepsze. Mnie ostatecznie przekonała hipoteka w Banku Pocztowym z obniżoną marżą i bez prowizji, choć długo się byłem z myślami. Zadecydowało, że już miałem wcześniej kontatk z bankiem i było wszystko ok. Jak macie dobrą zdolność kredytową negocjujcie, bo może wywalczycie lepsze oprocentowanie niż to moje

 • filemon

  Bank pocztowy cieszy się szacunkiem z dwóch połączonych przyczyn. Gwarantem jest powszechnie znana i szanowana Poczta Polska. Przez to ma sieć placówek tak gęstą, że wszystkie inne banki mogą jej tylko zazdrościć. Powiększanie oferty to krok w przyszłość i wzór do naśladowania.

 • wania

  Fajnie jakby można było jak kiedyś wybierać fobie fotki na karty, może bank pocztowy wprowadzi taką opcję. Mnie by to przekonało

 • trytka

  Miałem dosyć wystawania przy okienku, w kolejce okazało się, że mają spoko możliwości, infolinia bank pocztowy okazała się rzeczowa, a ulotka pokrywała się w 100 proc z rzeczywistością. Polecam

 • herakles0201

  Do mnie jakoś nie przemawia taka sytuacja, cały ten bank

 • Monika

  Trochę dużo tych produktów dodatkowych obniżających marżę. Rozumiem ubezpieczenie na życie i konto, ale te dodatkowe ubezpieczenia. Gdyby nie to, byłaby oferta idealna.

 • al

  Ja chcę tam przenieść swój kredyt hipoteczny

 • skaut

  bank pocztowy opinie ma różne, jednak postanowiłem tam się przenieść. Mają wygodny interfejs internetowy. Formalności były raczej teoretyczne, bez żadnych trudności. Godny polecenia. teraz czekam na inną decyzję. Wraz z żoną chcemy tam przenieść nasz kredyt w imię zasady, wszystko w jednym miejscu. nie zostało nam dużo, 5 z 15 lat. Od 10 sumiennie spłacamy. Co mi zależy? moze warunki kredytu hipotecznego bank pocztowy da mi lepsze? nie podpisałem żadnego dokumentu na wyłączność, a każda złotówka się przyda.

 • nerwa

  w tym banku się odnalazłam zupełnie dobrze, polecam bank pocztowy dla wszystkich

 • matron

  ale tutaj żadnej matematyki wyższej nie ma. sprawdzasz oferty w kilku miejscach, jak okazuje się, że bank pocztowy ma najlepszą ofertę kredytu hipotecznego to bierzesz i już. nie ma sentymentów. to że gdzieś tam ma się konto od 15 lat nic nie znaczy, nawet banki zmieniają swoich właścicieli, taki już ten świat

 • rekin

  albo bank albo poczta

 • Menago

  Fajnie się reklamują, po raz pierwszy od chyba… zawsze. Skoro piszecie, że bankowość internetową mają spoko to może się pokuszę. Oprocentowanie z tego co widzę też nawet nawet mają. Poza tym przy moich częstych wyjazdach nawet na wczasach gdzieś hen w Czorsztynie np. załatwię wszystkie sprawy. no może w Czorsztynie to nie,bo tam poczty nie ma… :P

 • wuteknia

  Imponuje mi coraz bardziej Poczta Polska jako przedsiębiorstwo i całość

 • Alicja

  Stronkę faktycznie mają całkiem spoko. Ze znajomego się śmiałam, że miał tam konto, ale teraz chyba powoli zazdroszczę. Z tym kontem może liczyć na całkiem dobrą marżę. Nie wolno się śmiać ze znajomych :D

 • ygrt

  Bank wydaje się rozsądny. w zestawieniu kredytów hipotecznych, okazało się, że chcą przyznawać mniej. NIe chcą wpadać na miny. szacuneczek

 • sigg

  a jakieś naegatywne opinie o kredycie hipotecznym w banku pocztowym?

 • Karolina P

  Rata około 1400 zł przy 15 latach kredytowania to naprawdę dobra oferta. Aż przeliczyłem Waszym kalkulatorem, żeby się upewnić. Te wpływy na konto też aż tak za duże nie są, przynajmniej nie dla mnie. Eh, dostarczyliście mi teraz dylematu..pozytywnego, ale dylematu.

 • golff

  Karolina, wszystko zależy od tego jak wielki był kredyt. 1400 zł to i dużo i mało, zależy od punku widzenia. Ale uważam, że ten akurat bank dobrze wylicza zdolność kredytową a potem przy niskiej marży rata kredytu hipotecznego w banku pocztowym jest wysoce atrakcyjna.

 • yster

  Ja nie rozumiem dlaczego zaczęli tak późno. Już wiele lat mogli funkcjonować na rynku. Dobrze, że pojawiła się konkurencja, musieli ruszyć do przodu. A to że bank pocztowy oferuje kredyt hipoteczny to najlepszy przykład na progress

 • Majka J

  Zgadzam się z golff, to czy to mało czy dużo, zalezy z jakiego poziomu startujemy. Choć już możliwość szybszej spłaty bez dodatkowych opłat jest świetną opcją zawsze i wszędzie. Mniej odsetek, mniejsze koszty. Tutaj bank pocztowy ma pewną przewagę nad innymi.

 • Malwa

  Podskórnie czuję, że marża 1,3% zwróci dodatkowe koszty ubezpieczeniowe. Co Wy uważacie…?

  • By otrzymać taką marżę należy spełnić warunki oferty: m.in mieć stałe wpłaty na konto. W przypadku ubezpieczeń: bank nie może narzucić konkretnej oferty, nie mniej będzie go oczekiwać.

 • Herceg

  Wania, fotki na kartki przekonują Cię do danego banku. Rozbawiłaś mnie niemiłosiernie. Tyle dobra na słoneczne popołudnie. A co do samego banku, ofertę mają sensowną, chyba serio warto.

 • Marcyś

  Oferta całkiem spoko, ale nikt nic, żadnej negatywnej opinii. Totalnie nie ma na co narzekać? Znajomi z Gdańska wzięli właśnie w Pocztowym. Wtedy się z nich śmiałam, no bo jak to, w Pocztowym? Ale często z nimi rozmawiam i nie narzekali na spłatę kredytu. Ratę mają zbliżoną do wyliczeń wyżej, bo 1 460 jak dobrze pamiętam.

 • Grzesiu

  Jako klient banku minusów niestety/stety nie mogę znaleźć @sigg, choć hipoteki nie brałem, to pewnie i przy tym są dobre warunki

 • doświadczony

  Bank Pocztowy jest bardzo nierówny. Obserwuję go od paru lat i jako doradca – no jednak nie uważam, by był najlepszą placówką na kredyt hipoteczny. W 2015 był okres, że prawie nie udzielał kredytu, potem też sporo było decyzji odmownych (a moi klienci gdzie indziej dostawali pozytywne), warunki raczej przeciętne, rzadko było coś faktycznie, co skłaniało klienta do wzięcia tam kredytu. Poziom obsługi – raczej słaby, pracownicy nie mają ciśnienia na sprzedaż kredytów, są źle poinformowani, nie umieją nawet przygotować wstępnej dokumentacji – parę raz podpowiadałem sam, co jeszcze pani w okienku powinna zrobić. Jeśli przychodzi do mnie klient i mówi, że chce ten bank, zawsze proponuję mu sprawdzenie jeszcze innych. I zwykle wybierają te inne. To chyba mówi samo za siebie.

 • LionON

  A jest np różnica czy po kredyt pójdę w mojej małej – mniejszej jak 3 tys osób miejscowości czy w jakimś dużym oddziale, czy placówce? zwał jak zwał. Wszyscy mają kompetencje do udzielania takich pożyczek?

  • sobik

   to bez różnicy oni mają ogólnopolskie ustalenia i nie ma żadnej różnicy.

 • zrobiony w konia

  W banku pocztowym konto miała żona, ja oraz nasze dorastające dziecko na wszystkie trzy wpływa łącznie ok. 10tyś złotych miesięcznie, do tego mamy oszczędności. W 2016 postanowiliśmy sprzedać mieszkanie i kupić wymarzony dom, oczywiście ze wsparciem, choć niewielkim kredytu hipotecznego. Dom znaleźlismy szybko, dogadaliśmy się z właścicielem, umowa przedwstępna dogadana. Czas zapolować na kredyt. O jak głupi byłem że posłuchałem znajomej, która jest kierowniczką w miejscowym banku. W sumie to liczyłem że szybko dzięki temu pójdą formalności zwłaszcza, że trafił się też kupiec na mieszkanie i wyglądało że wszystko się zamknie w dwóch miesiącahc. Żona już kupowała kwiatki do ogrodu, gdy zaczął się horror. Najpierw zadzwoniła znajoma, że analityk na urlopie, więc decyzja będzie za tydzeń. No ok, możemy poczekać, w końcu był lipiec, wiadomo. Tydzień później zadzwoniłem sam, czy coś już wiadomo. Koleżanka dość chłodno przeprosiła, że zajęta. Po tygodniu odezwała się, że jej głupio, al ebank zgubił papiery. Trochę się zagotowałem, ale co robić, ludzka rzecz błedy. SKompletowałem raz jeszcze, podjechałem i zostawiłem wszystko. Cisza przez dwa tygodnie, w końcu zadzwoniła koleżanka, że dokumenty z zusu straciły ważność. JUż nieźle wpieklony, ale ciągle liczący na happy end, zwłaszcza, że kupiec mieszkania już miał pozytywną decyzję w pekao załatwiłem w jeden dzien. No więc czekam na decyzję, mija znowu parę dni, dzwoni już pracownica koleżanki, a nie koleżanka. Brakuje zaświadczenia. Nie wiem, czemu wtedy nie poszedłem do innego banku. Załatwiłem. Potem cisza. Prawie miesiąc. Od znajomej koleżanki dowiedziałem się, że koleżanka na mnie patrzeć nie może. Bo usiłowałem się dowiedzieć, co z kredytem. Po prawie dwóch miesiącach zwodzenia – nie dostaliśmy decyzji. Sprzedaż mieszkania odeszła w siną dal, domek kupił ktoś inny. Kwiatki uschły. Kolejną nieruchomość, jaka nam pasowała znaleźli dopiero 2 miesiące potem. I nie, nie poszedłem już do pocztowego…

  • zerfik

   ale jak to możliwe? to aż nieprawdopodobne. Coś mi się nie wydaje, że mogli tak gubić, tak wodzić za nos i wszytko. Przecież, to w jej interesie, by przyznali Wam kredyt. Wszyscy teraz gonią za wynikami. To chyba rażący brak profesjonalizmu tej kobiety

 • krzysiek

  W pocztowym otrzymałem ofertę na dobrym poziomie, niewysoka marża, niska prowizja itp. Tylko, że moja sytuacja była dużo lepsza, bo miałem 30% wkładu własnego i zarobki na poziomie 5 tys miesięcznie. Niestety bardzo przejechałem się za to na obsłudze. Nie dość, że niemiła to jeszcze niezbyt zorientowana. Dwa razy musiałem załatwiać niektóre dokumenty, bo nagle coś je wcięło (pewnie jakiś niekompetentny personel). Mnóstwo biegania i nerwów jednym słowem. A miało być tak pięknie.

 • number 1

  bank pocztowy- niech lepiej zajmie sie przesyłaniem paczek a nie kredytami. nie mam do nich za grosz zaufania. moje złe doświadczenia z nimi przy kredycie gotówkowym mogłyby posłurzyć do napisania powieści a brać u nich kredyt hipoteczny???? NO WAY!!!! najpierw zbubiom twoje dokumenty, obarcza kosztami za załatwienie kolejnych, kasy nie przelejom na czas i to wszystko w białyh renkawiczkach z uśmiechem w oddziale.

 • mania

  hej!! ciężko u nich dostać kredyt hipoteczny??? pytam, bo w pko robiom ze mną jakieś podchody a ta oferta jest calkiem do rzeczy.

 • Ania

  Oferta naprawdę dobra, tylko wyśmienitą otrzymają tylko te osoby, które mają tam już jakieś produkty

 • alojzy

  jak wziołem u nich kredyt to jakoś nie chcieli zawiesić mi rat a muszę podkreślić że jestem naprawdę rzetelnym klientem, wszystko jak do tej pory spłacałem w terminie. teraz potrzebowalbym takiej pomocy a tu taka wpadka… już więcej nie skorzystam z ich usług, ale kredyt muszę dalej spłacać.

  • tropiciel

   żeby udało się zawiesić kredyt w pocztowym naprawdę trzeba postarać. tak naprawdę niemam pojęcia co u nich daje taką możliwość? może dobra znajomość z prezesem?

 • dariusz

  to bank dla emerytow anie mlodych ludzi, czas sie u nich zatrzymal, a brac tam kredyt hipoteczny, to chyba trzeba byc szalonym. odradzam serdecznie

  • PawełEK

   nie wiedziałem, ze jest podział na banki dla emerytów i młodych? dla mnie to nie jest istotne, ważne żeby ofertę mieli dobrą!

 • robert-sz

  Nie wiem dlaczego, ale pocztowy odmuwił mi udzielenia kredytu. chyba już niechcą tak łatwo ich dawać! może nacięli się i tyle. znacie jakiś inny bank, w którym łatwiej dostać kredyt. moi znajomi mają tylko w pocztowym i nie bardzo wiem gdzie uderzyć?

  • Kiedy uzyskał Pan decyzję odmowną? Według nowej ustawy kredytowej banki muszą udzielać wyjaśnienia odmowy. Najczęstsze powody znajdzie Pan tutaj: https://hipoteki.net/dlaczego-banki-odmawiaja-kredytu-hipotecznego/

   • robert-sz

    na początku lipca jakoś, nie pamiętam dokładnie kiedy. dziękuję bardzo za wyjaśnienie :)

    • Ustawa weszła w życie z dniem 22 lipca 2017 roku, od tej pory banki mają obowiązek informować swoich klientów o powodzie odmowy udzielenia kredytu. Wnioskując teraz o pożyczkę i uzyskując ewentualną odmowę, otrzyma Pan również uzasadnienie.

 • marceld

  trudno się u nich czegokolwiek dowiedzieć, niemiła i zdecydowanie małofachowa obsługa. pierwszy bank w którym czułem się jakbym wiedział więcej od doradcy. aż strach tam brać kredyty.

Facebook