1. Hipoteki.net
  2. >
  3. Forum
  4. >
  5. Kredyt hipoteczny na 200 tys zł

Kredyt hipoteczny na 200 tys zł

Malina
2018-01-25 12:17:37
Witam! Interesuje mnie kredyt hipoteczny na 200 000 zł. Rozważam ofertę Banku Pocztowego. Dali mi dobre warunki, ale znajoma mi odradza. Mówi że na każdym kroku robią problemy. papierologia totalna i jeszcze za każdy wniosek liczą sobie ekstra. To prawda? Jakie macie doświadczenia? Tylko ona tak trafiła czy to u nich reguła?
2018-01-26 13:26:59
Spłacam dalej kredyt w pocztowym, już 5 rok. Co prawda wzięłam wyższą kwotę, ale jakoś nie narzekam. Znajomi maja w pko i dopiero oni mają co opowiadać. A to doradca coś sknocił i źle i bank pobrał za to kasę, a to nic przez infolinię nie mogą załatwić. Raz nawet mimo wpłaty bank straszył ich komornikiem, potem się okazało że to ich system zawiódł, ale ani słowa przeprosin nie usłyszeli. To jest dopiero koszmar. Może wszystko zależy od oddziału.
2018-01-30 19:17:33
Tylko nie pocztowy. Obsługa koszmarna, wysoka prowizja za kredyt i niekończące oczekiwanie na decyzję. Na szczęście już na starcie widać co się święci i dzięki temu mogliśmy jeszcze zrezygnować.
2018-02-15 19:46:28
nie jest najgorzej, ale najbardziej wkuża mnie ich beznadziejna bankowość internetowa. i jak płacisz rate to lepiej 3 dni przed terminem żeby kasa na czas doszła.
2018-02-25 13:29:14
Nigdy nie korzystaj tam z żadnych poleceń przelewów, bo na mln procent to się skończy odsetkami za nieterminową spłatę. Tak sobie dorabiajom.
2018-03-09 23:29:54
Infolinia- porażka, nie dość że czeka się w nieskończoność to jeszcze nic nie można tam załatwić. Jak składałam wniosek o kredyt to połowę dokumentów musiałam donosić dwa razy, bo najpierw bank zwlekał z decyzją, a potem mijał termin ważności dokumentów. Poza tym takiego bałaganu w papierach i procedurach to jeszcze w żadnym banku nie widziałam. Dla świetego spokoju lepiej nie ryzykuj, weź w innym banku.
2018-03-20 18:30:39
załatwienie u nich kredytu to nie problem. Problemy zaczynajom się potem. tygodniowe opóźnienie w spłacie to dla nich powód do niekończących się monitów, telefonów i smsów. Mam teraz kłopoty z terminowością bo zmieniłam pracę i dostaję kiedy indziej środki. w banku na podpisanie zmiany harmonogramu spłaty czeka się tygodniami, a do tego jeszcze się a to płaci.
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>

Facebook