1. Hipoteki.net
  2. >
  3. Kalkulator kredytu hipotecznego

Kalkulator kredytu hipotecznego

Nasz kalkulator kredytu hipotecznego to bezpłatne narzędzie, z którego możesz korzystać z dowolnego urządzenia, o każdej porze dnia i nocy. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy prostą, ale funkcjonalną aplikację – to dzięki naszemu kalkulatorowi dowiesz się jakiej wysokości będą Twoje raty, ile wyniesie całkowita kwota do spłaty, czy jak będzie wyglądał harmonogram spłaty. Sprawdź już dzisiaj Twoją pełną symulację kredytu hipotecznego! Obliczenia poznasz po uzupełnieniu podstawowych informacji w formularzu – wszystko zajmie Ci tylko kilka minut!

0%
Cel kredytu: Wybierz cel, który będzie finansowany z kredytu hipotecznego. Może to być mieszkanie, dom, czy zakup działki budowlanej. Pamiętaj, że część banków może nie udzielać kredytu hipotecznego na inne cele. Cel kredytu:
Wartość nieruchomości: To cena wybranej przez Ciebie nieruchomości, czy działki. Jeśli nie znasz konkretnej ceny, to możesz wprowadzić wartość przybliżoną. Wartość nieruchomości:
PLN
Kwota kredytu: To kwota, o którą będziesz wnioskował w banku. Obecnie nie możesz zaciągnąć kredytu na 100% wartości nieruchomości - instytucje bankowe wymagają od Ciebie wkładu własnego. Kwota kredytu:
PLN
Wkład własny: Wkład własny to kwota, którą będziesz musiał się wykazać przy zaciąganiu kredytu hipotecznego. Aktualnie każdy bank wymaga wkładu własnego - w 2016 roku jego minimalna wysokość wynosi 15% wartości nieruchomości. W najbliższych latach jego wysokość będzie rosła. Wkład własny: 15%
Okres kredytowania: To okres, przez który będziesz spłacał kredyt hipoteczny. Musisz liczyć się z tym, że im dłuższy on będzie, tym poniesiesz wyższe koszty kredytu. Okres kredytowania::
lat
Rodzaj rat: Do wyboru masz dwa rodzaje rat: malejące i równe. W pierwszym przypadku będziesz spłacać stałą część kapitału i odsetek, w drugim na początku będziesz spłacał odsetki i niewielką część kapitału - proporcje te zmienią się z biegiem czasu. Rodzaj rat:
Oprocentowanie kredytu: To koszt kredytu, który podawany jest w stosunku rocznym. W skład oprocentowania wchodzi marża, czyli zarobek banku oraz tzw. stawka referencyjna (stopa procentowa, która służy do wyznaczania oprocentowania kredytu). Pamiętaj: im dłuższy okres spłaty, tym więcej zapłacisz bankowi. Oprocentowanie kredytu:
%
Prowizja banku: Jest ona określona przez taryfy prowizji i opłat - informacja ta, jest ogólnodostępna i przeważnie banki publikują ją wraz z ofertą kredytu hipotecznego. Ważne: na rynku są dostępne kredyty hipoteczne z prowizją na poziomie 0%! Prowizja banku:
%
Aby poznać wynik Kalkulatora Kredytu Hipotecznego udowodnij, że jesteś osobą uprawnioną - podaj numer telefonu na który wyślemy darmowy kod dostępu.
Imię: Imię:
Proszę podać imię
E-mail: E-mail:
Proszę podać poprawny adres email
Telefon:
Telefon:
Wyślij sms
Proszę podać numer telefonu
SMS z kodem potwierdzającym, został wysłany pod wskazany numer
Kod potwierdzenia Kod potwierdzenia:
Przepisz kod otrzymany drogą sms-ową
Podany kod jest niepoprawny
 
Jeśli zapoznałeś się z poniższymi zgodami, możesz wyrazić swoją akceptację wszystkich poniższych zgód jednym kliknięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych,...
Rozwiń
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych,...
Rozwiń
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CHANGE sp. z o. o. a także podmiotów powiązanych, informacji drogą elektroniczną zgodnie z ustawą...
Rozwiń
 
Klauzula Informacyjna
Rozwiń
Właśnie wyliczamy wszystkie informacje na temat Twojego kredytu hipotecznego.
Za chwilę nastąpi przekierowanie na stronę z wynikami.
Przejdź do poprzedniego kroku
Przejdź do następnego kroku
Przejdź do następnego kroku

Kalkulator kredytowy – najczęściej zadawane pytania

Kalkulator kredytu hipotecznego online – czy to dla mnie?

Kalkulator kredytu hipotecznego, który znajduje się w naszym serwisie to prosta i przejrzysta aplikacja, dzięki której potencjalny kredytobiorca otrzyma bezpłatny dostęp do pełnej symulacji zaciąganego zobowiązania.

Jeśli zastanawiasz się, czy nasz kalkulator kredytu hipotecznego będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem – to informujemy Cię, że TAK: nasze narzędzie jest właśnie dla Ciebie! Dlaczego? Otóż w przeciwieństwie do innych kalkulatorów, naszemu rozszerzyliśmy funkcjonalność i nie zaprezentuje Ci tylko wysokości Twoich rat! Wysyłając prawidłowo uzupełniony formularz, natychmiast uzyskasz dostęp do pełnej symulacji, dzięki której znajdziesz dobry kredyt hipoteczny dla siebie! Nasza aplikacja działa jako: kalkulator rat kredytowych, kalkulator symulacji kredytu mieszkaniowego i hipotecznego, kalkulator spłaty.

Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora kredytowego?

Oferta kredytów hipotecznych jest bardzo szeroka. Banki często podają przy nich liczby, które zbyt wiele nam nie mówią, a samodzielne obliczenie wpływu prowizji, czy oprocentowania na raty kredytu hipotecznego podczas okresu spłaty nie jest proste. W związku z tym, postanowiliśmy stworzyć kalkulator kredytowy, który w krótkim czasie obliczy wysokość rat, czy całkowitego zobowiązania.

Dzięki naszej aplikacji nie będziesz tracił czasu na samodzielne obliczenia. Bez żadnych zobowiązań będziesz mógł wielokrotnie sprawdzić, jaki wariant kredytu będzie dla Ciebie najkorzystniejszy.

Jak działa nasz kalkulator kredytu hipotecznego?

Nasze narzędzie ma bardzo szeroką funkcjonalność, ale charakteryzuje się unikalną prostotą – wystarczy, że podasz takie podstawowe informacje, jak: cel kredytu, wartość nieruchomości, kwotę kredytu, okres kredytowania, rodzaj rat, oprocentowanie kredytu, prowizję banku oraz swoje dane (imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu). Uzupełnienie formularza zajmie Ci tylko chwilę! Na podstawie Twoich danych zaprezentujemy Ci pełną symulację kredytu hipotecznego.

Czy korzystanie z kalkulatora kredytowego coś kosztuje?

Nasz kalkulator hipoteczny oddajemy w Wasze ręce zupełnie za darmo! Tak, i nie ma tutaj żadnego haczyka. Wymagamy od Ciebie jedynie podania numeru telefonu komórkowego – w ten sposób zweryfikujemy, czy nie jesteś robotem ;) Pod wskazany numer otrzymasz indywidualny kod dostępu do Twojej symulacji kredytu hipotecznego. Pamiętaj: koszt wysłania SMS-a ponosimy my.

Kalkulator kredytu mieszkaniowego, pożyczki hipotecznej i konsolidacyjny?

W naszym kalkulatorze kredytowym możesz policzyć także koszty innych produktów bankowych: kredytu mieszkaniowego, pożyczki hipotecznej, kredytu refinansowego lub konsolidacyjnego. Wystarczy, że w odpowiednie pola wpiszesz parametry danej pożyczki. Kalkulator mieszkaniowy online wyliczy dla Ciebie miesięczną ratę, całkowitą kwotę zobowiązania, wysokość odsetek, a także pokaże Ci symulację spłaty rok po roku.

Kredyty jakich banków można policzyć w kalkulatorze hipotecznym?

Nasz kalkulator hipoteczny działa niezależnie od konkretnej instytucji bankowej, stąd można wyliczyć w nim wartość każdego kredytu hipotecznego, mieszkaniowego, pożyczki hipotecznej w Polsce. Jedyny warunek: kredyt musi być zaciągany w złotówkach, gdyż należy podać wartość WIBOR-u. Stąd nasz kalkulator to jednocześnie także m.in.:

  • kalkulator kredytu hipotecznego PKO,
  • kalkulator raty kredytu hipotecznego Alior Bank,
  • kalkulator kredytu mieszkaniowego Banku Pekao,
  • kalkulator kredytu hipotecznego eurobank,
  • kalkulator kredytowy mbank,
  • kalkulator kredytowy hipoteczny Banku Pocztowego,
  • kalkulator kredytu hipotecznego Credit Agricole,
  • kalkulator kredytu mieszkaniowego w Banku Spółdzielczym PBS.

W naszym kalkulatorze wyliczysz także wartość kredytu dla innych banków: BGŻ BNP Paribas, Millenium Bank, BOŚ Bank, Bank Zachodni WBK, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Getin Noble Bank, ING, Neo Bank, Raiffeisen Bank i wielu innych.

Jak obliczyć miesięczną ratę kredytu hipotecznego za pomocą kalkulatora hipotecznego?

Wystarczy, że wpiszesz odpowiednie parametry kredytu w nasz kalkulator rat kredytowych, a on sam policzy za Ciebie ratę miesięczną. Nie tylko poda jej wartość na początku trwania umowy, ale także pokaże jak będzie się zmieniała z czasem rata malejąca lub udział raty kapitałowej do raty odsetkowej w racie równej.

Facebook