1. Hipoteki.net
  2. >
  3. Kredyty hipoteczne w Twoim mieście
  4. >
  5. Kredyty hipoteczne we Wrocławiu

Kredyty hipoteczne we Wrocławiu

Szukasz doświadczonych ekspertów kredytowych we Wrocławiu? Na poniższej liście znajdują się rekomendowani przez Hipoteki.net specjaliści. Sprawdź nasz ranking kredytów hipotecznych, by dowiedzieć się o jakie oferty, powinieneś pytać ekspertów.

Doradca kredytowy Jacek Świrski
ulica: Kościuszki 14A
kod pocztowy: 50-038 Wrocław
nr tel: 502 654 538
godziny pracy: pon-pt 10:00–18:00
opis: Określę Twoje możliwości kredytowe i tzw. zdolność kredytową. Wybiorę najtańszy dla Ciebie kredyt spośród wszystkich dostępnych i aktualnych ofert. Pomogę w wypełnieniu wszelkich dokumentów i formalności związanych z kredytem. Wynegocjuję w Banku najlepsze warunki Twojego kredytu. Zapraszam serdecznie.
Marek Grobelny. Doradca finansowy
ulica: Gwiaździsta 66, budynek Sky Tower
kod pocztowy: 53-413 Wrocław
e-mail: marek.grobelny@opendirect.pl
nr tel: 723 986 530
godziny pracy: pon-pt 09:00–21:00
opis: Możesz zaoszczędzić pieniądze i cenny czas składając wnioski o kredyt na jednym spotkaniu do kilku banków jednocześnie. Zwiększasz w ten sposób prawdopodobieństwo uzyskania finansowania, wynegocjowania lepszych warunków cenowych oraz bezpieczeństwo transakcji np. zakupu mieszkania.
middlers | mobilny doradca – kredyt bez wychodzenia z domu
ulica: -
kod pocztowy: 11-400 Wrocław
e-mail: biuro@middlers.pl
nr tel: 692 409 120
godziny pracy: Czynne całą dobę
opis: Kredyt hipoteczny to jedno z największych życiowych przedsięwzięć. Bardzo często jest to zobowiązanie na długie lata, które bardzo mocno obciąża domowy budżet. Dlatego warto decyzję o jego zaciągnięciu skonsultować ze specjalistą. Doradca finansowy middlers służy do tego celu swoją pomocą.

 

Jeśli prowadzisz firmę, która zajmuje się doradztwem w zakresie kredytów hipotecznych i chcesz znaleźć się na naszej liście, skorzystaj z zakładki kontakt.

Facebook