1. Hipoteki.net
  2. >
  3. Kredyty hipoteczne w Twoim mieście
  4. >
  5. Kredyty hipoteczne we Wrocławiu

Kredyty hipoteczne we Wrocławiu

Szukasz doświadczonych ekspertów kredytowych we Wrocławiu? Na poniższej liście znajdują się rekomendowani przez Hipoteki.net specjaliści. Sprawdź nasz ranking kredytów hipotecznych, by dowiedzieć się o jakie oferty, powinieneś pytać ekspertów.

Doradca kredytowy Ewa Nowicka
ulica: Grabiszyńska 204d/208
kod pocztowy: 53-235 Wrocław
nr tel: 607 63 44 63
godziny pracy: pon-pt 08:00–19:00
opis: Jestem doświadczoną ekspertką z zakresu kredytów hipotecznych. Działam na rynku finansowym już co najmniej 15 lat. Posiadam ofertę kredytów hipotecznych z co najmniej 20 banków. Służę także pomocą prawną przy zakupie nieruchomości. Skalkuluje Twoją zdolność kredytową i przeprowadzę przez cały skomplikowany proces kredytowy. Wybiorę najlepszy, najtańszy lub najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb kredyt hipoteczny. Korzystam z baz nieruchomości e-baza, z kalkulatorów zdolności oraz tabeli ofert cenowych wszystkich banków. Nie pobieram żadnych dodatkowych prowizji za pośrednictwo. Zapraszam serdecznie do kontaktu
Doradca kredytowy Jacek Świrski
ulica: Kościuszki 14A
kod pocztowy: 50-038 Wrocław
nr tel: 502 654 538
godziny pracy: pon-pt 10:00–18:00
opis: Określę Twoje możliwości kredytowe i tzw. zdolność kredytową. Wybiorę najtańszy dla Ciebie kredyt spośród wszystkich dostępnych i aktualnych ofert. Pomogę w wypełnieniu wszelkich dokumentów i formalności związanych z kredytem. Wynegocjuję w Banku najlepsze warunki Twojego kredytu. Zapraszam serdecznie.
Marek Grobelny. Doradca finansowy
ulica: Gwiaździsta 66, budynek Sky Tower
kod pocztowy: 53-413 Wrocław
nr tel: 723 986 530
godziny pracy: pon-pt 09:00–21:00
opis: Możesz zaoszczędzić pieniądze i cenny czas składając wnioski o kredyt na jednym spotkaniu do kilku banków jednocześnie. Zwiększasz w ten sposób prawdopodobieństwo uzyskania finansowania, wynegocjowania lepszych warunków cenowych oraz bezpieczeństwo transakcji np. zakupu mieszkania.
middlers | mobilny doradca – kredyt bez wychodzenia z domu
ulica: -
kod pocztowy: 11-400 Wrocław
nr tel: 692 409 120
godziny pracy: Czynne całą dobę
opis: Kredyt hipoteczny to jedno z największych życiowych przedsięwzięć. Bardzo często jest to zobowiązanie na długie lata, które bardzo mocno obciąża domowy budżet. Dlatego warto decyzję o jego zaciągnięciu skonsultować ze specjalistą. Doradca finansowy middlers służy do tego celu swoją pomocą.
wroclaw-mdm.pl, kredyty hipoteczne Wrocław
ulica: ul. Św. Mikołaja 56-57 lok. 206
kod pocztowy: 50-127 Wrocław
nr tel: 664 435 513
opis: Na pierwszym spotkaniu przygotujemy Cię do zaciągnięcia kredytu mieszkaniowego. Dowiesz się, jak wygląda proces zakupu oraz z jakimi wiąże się kosztami (nie tylko kredytowymi). Będziesz również świadomy ryzyk, jakie wiążą się z zaciągnięciem kredytu i dowiesz się, jak je ograniczyć. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, przedstawimy Ci najtańsze oferty kredytów dostępne w Twojej sytuacji. Sprawdzimy zdolność i przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez cały proces kredytowy. Po zaciągnięciu kredytu będziemy również dostępni - odpowiemy na każde pytanie i pomoże w razie problemów.

 

Jeśli prowadzisz firmę, która zajmuje się doradztwem w zakresie kredytów hipotecznych i chcesz znaleźć się na naszej liście, skorzystaj z zakładki kontakt.