1. Hipoteki.net
  2. >
  3. Aktualności
  4. >
  5. Biała Podlaska rośnie w oczach!

Biała Podlaska rośnie w oczach!

Biała Podlaska rośnie w oczach!
Ocena: 4.6 (ilość ocen: 11)

Według Waszych doniesień pierwsze mieszkania w Białej Podlaskiej pną się już w górę. Zapraszamy do obejrzenia, jak prezentuje się projekt w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus!

O tej lokalizacji wspominaliśmy jeszcze na początku roku – Mieszkanie Plus – pierwsza umowa podpisana z Białą Podlaską! Teraz możemy oglądać efekty. Zgodnie z założeniami, powstają 3 bloki, w których swoje wymarzone cztery kąty znajdzie ponad 180 rodzin. Tak jak widać, na załączonych panoramach lokalizacja jest interesująca, a same budynki wydają się solidne. Co ciekawe, mają balkony, których temat często pojawiał się w czasie debat publicznych.
widok na budynek mieszkanie+

Pilotaż Mieszkania Plus idzie pełną parą

Praca wre, ekipy budowlane uwijają się w pocie czoła.
postepy w realizacji mieszkanie plus
Z innej perspektywy:
realizacja programu mieszkanie plus
Jeszcze rzut okiem na okolicę:
widok mieszkanie plus

Przypomnienie, zasady programu Mieszkanie+

Mieszkanie Plus nie będzie miało żadnych ograniczeń. Z programu będą mogli skorzystać wszyscy zainteresowani. Cena wynajmu będzie się wahać w przedziale od 10 do 20 złotych za metr kwadratowy. W sytuacji, gdy lokator będzie się starał o dojście do własności, do wyjściowej ceny będzie musiał doliczyć 20%. Po 25 – 30 latach stanie się pełnoprawnym właścicielem lokalu. W pierwszej kolejności mieszkania będą przysługiwały rodzinom wielodzietnym i osobom, które mają wystarczające dochody, by płacić czynsz, ale nie mogą pozwolić sobie na kredyt hipoteczny.
rzut na m+
Dziękujemy Naszym czytelnikom za relacje i czekamy na kolejne! Zapraszamy do sprawdzenia naszego niezależnego zestawienia lokalizacji mieszkań w programie Mieszkanie Plus. Pierwsi informujemy o postępach!
rozwój programu mieszkanie plus

»