1. Hipoteki.net
  2. >
  3. Nasza redakcja

Nasza redakcja

Serwis Hipoteki.net to przede wszystkim zgrany zespół Autorów, którzy starają się opracowywać treści przydatne dla osób, szukających idealnego kredytu hipotecznego. Pracujemy dla naszych Czytelników, dostarczając im jakościowe porady.

Nasz podstawowy zespół to:

Marta Kliś

redaktor naczelny

Dla branży finansowej pisze od 2012 roku, w serwisie Hipoteki.net zajmuje się realizacją strategii oraz promocją w internecie. Lubi pomagać na forum oraz rozbudowywać listę poradników w bazie wiedzy. Prywatnie uwielbia fantastykę, koty oraz śledzenie nowości ze świata marketingu, które potem testuje w pracy.
Radosław Rubiński
specjalista ds kredytów hipotecznych i MdM
Absolwent UAM. Kredyty hipoteczne nie mają dla niego tajemnic. Specjalizuje się w programie rządowym Mieszkanie dla Młodych. Prywatnie zapalony społecznik, uwielbia podróże, Europę Wschodnią, historię, literaturę i długie spacery z Ukochaną.

Michał Stokłos

Specjalista ds rynków finansowych

Absolwent Analityki Gospodarczej oraz Informatyki i Ekonometrii na Politechnice Gdańskiej. Maniak sportu i zdrowego trybu życia. Wyposażony w otwarty umysł zajęty tematami z zakresu finansów, ekonomii i rynku nieruchomości. Wiecznie uśmiechnięty i pełen nowych pomysłów

Współpracują z nami:

Agnieszka Fodrowska
Redaktor naczelny enerad.pl – jej specjalnością są tematy związane z rynkiem energii, oszczędzaniem i rozsądnym wydawaniem pieniędzy. Interesuje się również rynkiem nieruchomości. Oprócz tego fascynuje ją historia Wielkich Mogołów. Uwielbia psy, Moto GP, kino indyjskie i przedwojenne.
Barbara Drwięga
Absolwentka UMK, która pomaga tworzyć nasz portal. Poza kredytami hipotecznymi zgłębia również tajemnice chwilówek. Prywatnie zaczytana, zadziergana, zaszyta i zafascynowana wszystkimi „samoróbkami”.

Facebook