1. Hipoteki.net
  2. >
  3. Aktualności
  4. >
  5. Warto spotkać się z doradcą?

Warto spotkać się z doradcą?

Warto spotkać się z doradcą?
Ocena: 5 (ilość ocen: 8)

doradca kredytowy i rodzina

Cierpimy na chroniczny brak czasu. Ciągle w biegu, każdą wolną chwilę staramy się wykorzystać maksymalnie. Dlatego sektor usług cieszy się rosnącą popularnością. Medal ma jednak zawsze dwie strony i zawsze warto się przygotować.

Warunki kredytu hipotecznego

Banków oferujących kredyt hipoteczny jest w Polsce ponad dwadzieścia. Prowizje i marże nie są narzucone z góry, a zgodne z wewnętrzną polityką instytucji finansowych. Doliczyć można również specjalne promocje sezonowe. Jesteśmy w stanie wszystkiego dopilnować? w takich sytuacjach najbardziej pomocny jest kalkulator kredytu hipotecznego. Nie wychodząc z domu jesteśmy w stanie porównać najatrakcyjniejsze oferty. Oczywiście, warto też przekonać się na własnej skórze i odwiedzić kilka placówek banków w poszukiwaniu najlepszej oferty.

Nie musimy być specjalistami we wszystkich możliwych zagadnieniach. Dlatego warto również pokusić się o odwiedzenie specjalisty. Ekspert finansowy zajmuje się kredytami hipotecznymi zawodowo, Można chociaż spróbować dowiedzieć się czegoś interesującego. Niektóre zapisy w umowach są przedmiotem sporów prawników, dlatego umowy interpretowane przez zorientowanych ludzi ułatwią sprawę, a co najważniejsze ograniczą stres. Kompletowanie dokumentów, wyceny nieruchomości – to wszystko może stać się problematyczne.

Dlaczego warto spróbować?

Oszczędność czasu. Zestawiając wyniki wygenerowane przez kalkulator z tymi przedstawionymi przez doradcę dostajemy kompleksową informację o rynku kredytów hipotecznych w Polsce. Znając oferty wszystkich konkurentów możemy pozwolić sobie na negocjacje. Znajdziemy również inne dodatkowe specjalne usługi, które dostępne są tylko w połączeniu z innymi.

Co więcej kompleksowa pomoc nie ogranicza się jedynie do wypełnienia formalności i podpisania umowy kredytowej. Często na wsparcie możemy liczyć również podczas spłacania zobowiązania.

Satysfakcja. W tak poważnej decyzji, poczucie, że sprawdziło się wszelkie ewentualności daje poczucie spokoju. Kompleksowe podejście do zagadnienia jest kluczowe i pozwoli cieszyć się własną nieruchomością przy najniższych możliwych kosztach. A to już podwójne szczęście.

Mateusz Gwardecki

Mateusz Gwardecki

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Zwolennik biznesu odpowiedzialnego społecznie. Zainteresowany nowoczesną bankowością i znaczeniem pieniądza. W wolnych chwilach lubi czytać fantastykę naukową i przeszukiwać rynek idei.

Więcej postów

»

Facebook